AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Machiaj - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!

Machiaj

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Reira
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum

feminin Sagetator Mesaje : 8307
Bani : 64545
Multumiri : 19
Varsta : 27
Localizare : În lumea mea.

Machiaj - Pagina 2 Empty
16042012
MesajMachiaj

Va machiati de obicei sau preferati sa aratati natural?
Ce tip de machiaj adoptati?
Sus In jos
Distribuie acest articol pe: redditgoogle

Machiaj :: Comentarii

Dizzie
Re: Machiaj
Mesaj Dum Iul 21, 2013 9:35 pm Scris de Dizzie
Cand e sa ies pe afara folosesc rimelul si tusul, si evident vondul de ten sau pudra uneori, depinde de perioade Dge
La petreceri mai folosesc si culori pentru ploape si ale minuni.
Creionul nu prea il folosesc asa de des. Ador mai mult tusul .
ShadowKiss
Mesaj Dum Iul 21, 2013 9:37 pm Scris de ShadowKiss
Eu cand plec pe undeva folosesc doar creionul. Il am la indemana mereu si imi place. Nu imi dau cu fond de ten decat o data pe am cred Dge iar cand plec pe la vreo nunta ceva petrecere ca tine dizzie ceva pentru ploape mai mereu gri si foarte usor. Nu imi place sa se cunoasca prea mult.
Desert Rose
Mesaj Mar Sept 03, 2013 9:02 pm Scris de Desert Rose
Eu inainte sa ma machiez aplic o crema, ca altfel fondul meu de ten arata ca o masca sparta pe fata. Apoi adaug fondul de ten, corrector si pudra, dupa blush-ul. La ochii ma machiez in functie de eveniment... de obicei imi fac smokey (strident daca ies in oras, mai putin strident daca nu). La scoala ma machiez in functie de cum ma trezesc de dimineata(cu chef de machiat sau nu)
Mesaj Mier Sept 04, 2013 5:08 pm Scris de Reira
Și eu mă machiam la fel. Acum că am îmbătrânit nu prea mai am chef să o fac. Doar fond de ten, perle iluminatoare, un fard sidefat pentru pleoape și rimel.
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Machiaj

Sus 

Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 42, Vin Iun 01, 2012 4:11 pm
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015