AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Iubire. - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!

Iubire.

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They

feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

Iubire. - Pagina 2 Empty
26042011
MesajIubire.

Aici vorbim despre iubire.

Exact aceasta intrebare: Aveti prieten?

Iubire. - Pagina 2 097w
Sus In jos
https://foru-girls.forumz.ro/
Distribuie acest articol pe: redditgoogle

Iubire. :: Comentarii

Jessi.
Re: Iubire.
Mesaj Dum Iul 24, 2011 12:07 pm Scris de Jessi.
I-aș omorî.
Exagerez, dar pe ea aș lua de păr. Nu de alta, dar să nu se învețe prost.
Acum sunt implicată într-o relație, prietenele mele îl cunosc. Hm, nu cred că s-ar întămpla. Ar fi imposibil.
Dar, dacă s-ar întămpla, mi-ar fi milă de ei.
Probabil nu aș mai avea ce să discut cu niciunu, înseamnă că nu au ținut deloc la mine.
Dizzie
Mesaj Dum Iul 24, 2011 2:48 pm Scris de Dizzie
asa fat-o gdg) trage-o putin de par.
pai.. ffftr nu stiu..m-as simti prost si nu as fi in stare de nimic.
♡ MImI ♡
Mesaj Dum Iul 24, 2011 6:30 pm Scris de ♡ MImI ♡
@Jessi: Cativa prieteni care i-a avut a mea bff s-au dat la mine. Deci nu iti pune baza in nici un baiat. Ghinionul alora a fost ca dupa ce au facut asta au si zburat de langa tipa. It's not okay to lose a 7 years friendship for one guy with no shame. .-.
Poldychou
Mesaj Lun Iul 25, 2011 11:01 am Scris de Poldychou
As bate-o pe fata >gdg da rauuu >gdg
cea mai buna prietena a mea nu ar face asta.
pe baiat..mnea..nu stiu..l-ai lua la suturi si pe el will
Ellie
Mesaj Lun Iul 25, 2011 11:05 am Scris de Ellie
I-as lasa in pace. Nu s-ar merita.
Andreea
Inselatul
Mesaj Joi Aug 25, 2011 1:12 pm Scris de Andreea
Vi s-a intamplat sa fiti inselate ?
Daca da, i-ati dat a doua sansa ?
Dizzie
Mesaj Joi Aug 25, 2011 2:20 pm Scris de Dizzie
eu nu l-as ierta. niciodata.
Bubulina.
Mesaj Joi Aug 25, 2011 6:20 pm Scris de Bubulina.
i-as lipi o palma mare si as pleca.
Kittyx
Mesaj Dum Aug 28, 2011 6:24 pm Scris de Kittyx
Da,normal:)) din pacate s-a intamplat
I, You and They
Mesaj Lun Aug 29, 2011 10:07 am Scris de I, You and They
Nici eu nu l-as ierta, dar l-as lasa in pace cu acea fata.
Kittyx
Mesaj Lun Aug 29, 2011 10:04 pm Scris de Kittyx
Da,mi s-a intamplat si m-am despartit de el:)
Anonymous
Mesaj Mar Aug 30, 2011 12:53 pm Scris de Vizitato
STiti? Iubirea este atunci cand simti fluturasi in stomac si mereu gandul iti este la EL, numai ca iubirea este cu doua taisuri, poti fi pe deplin fericit sau poti suferi si e nasol cand suferi.
Nevermind
Mesaj Mar Aug 30, 2011 10:47 pm Scris de Nevermind
Mda , mai des o intalnesti pe a doua .
Si mie mi sa intamplat ffftr
D/R/U/G/S
Mesaj Mar Apr 17, 2012 10:05 pm Scris de D/R/U/G/S
Vizitato a scris:
STiti? Iubirea este atunci cand simti fluturasi in stomac si mereu gandul iti este la EL, numai ca iubirea este cu doua taisuri, poti fi pe deplin fericit sau poti suferi si e nasol cand suferi.
Ce spui tu se numeste de fapt "indragostire". Iubirea e deja un act asumat. Este o mare diferenta intre cele doua.

Daca am prieten? Ceva de genul. Nici noi nu stim exact ce suntem. Insa urmeaza sa ne dam seama de-asta. will

Daca am fost inselata? Nu, niciodata.
SSimonaV
Mesaj Mier Apr 18, 2012 12:31 am Scris de SSimonaV
Nam iubit niciodata:) nu ca nu am pe cine doar ca sunt mai visatoare caut persoana potrivita nu ma arunc inainte:D

''Happy Birthday'' by
ANDREEA
Balonas.
Mesaj Lun Iul 16, 2012 9:19 am Scris de Balonas.
Nu am avut niciodata un prieten si nici nu cred ca o sa am prea curand. Nu am timp si nici nu cred ca cineva s-ar uita la mine. gdg)
Bibiik_x
Mesaj Sam Sept 08, 2012 12:46 pm Scris de Bibiik_x
Hmm, înainte de toate ştiţi ce înseamnă cuvântul ''PRIETEN'' ? -Este acel cuvât care se rezumă la ''PRIETENIE''! Serios este o mare diferenţă între prieten-iubit! Una e aşa alta...!Dar să trecem peste, nu, nu am, nici nu-mi doresc până la terminarea facultăţii!

P.S:Eu mor când aud fraza asta: ''PRIETENUL PRETENULUI MEU''!-Inţelege-ţi, referindu-se la iubit! Pf`.
Inque~
Mesaj Sam Sept 08, 2012 2:02 pm Scris de Inque~
^De ce, Deiia? Cuvantul "prieten" are doua intelesuri. Doar pentru ca se foloseste si cu intelesul de iubit nu inseamna ca se refera la amic. Pe langa asta, este o diferenta intre prieten (boyfriend) si iubit. Pentru ca o fata cu varsta cuprinsa intre 10-17 ani nu poate vorbi despre iubit. Iubitul implica deja o chestie prea serioasa, inclusiv relatii sexuale. Deci pana pe la 17 ani se poate vorbi doar despre prieten.
Cat despre acest cuvant, "prieten", il poti asocia cu boyfriend din engleza. Boy + friend, in romana avem deja masculin si nu e nevoie de un nou cuvant pentru a te referi la o relatie. Deci, asa cum am mai zis, cuvintele prieten/prietena au doua intelesuri.

Iubire. - Pagina 2 2h80myr
Poldychou
Mesaj Sam Sept 08, 2012 3:02 pm Scris de Poldychou
Da .. depinde de persoane gdg) Unii cand zici prieten la un baiat, se intelege pentru ei si iubit, de aceea, eu zic amic, pentru a nu avea probleme gdg)
Dar iubitul, e iubit, prietenul e amicul . Deiia are dreptate :]
Inque~
Mesaj Sam Sept 08, 2012 3:27 pm Scris de Inque~
^Ai inteles gresit ce am zis mai sus. Am zis ca prietenul poate si fi iubit si amic, depinde de context. E, pur si simplu, acelasi cuvant pentru doua chestii, asta e. In limba romana avem si omonime si inca multe.
Andreea
Mesaj Sam Sept 08, 2012 3:42 pm Scris de Andreea
Oh ... eu nu cred ca i-am zis lui pana acum prieten si nici amic :-? Nici cand nu eram cu el nu ii ziceam asa gdg pur si simplu pe nume. Acum, ori ii spun pe nume [ cand sunt nervoasa pe el ] ori pe alint, ori iubire, scumpule, pui will si ce mai intra pe aici Dge
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Iubire.

Sus 

Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Dragoste-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 42, Vin Iun 01, 2012 4:11 pm
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015