AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Aparatul dentar - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!

Aparatul dentar

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They

feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

Aparatul dentar - Pagina 2 Empty
30052011
MesajAparatul dentar

Ati purtat vre-o data pratar dentar?
Ce pareri si sfaturi aveti?

Aparatul dentar - Pagina 2 097w
Sus In jos
https://foru-girls.forumz.ro/
Distribuie acest articol pe: redditgoogle

Aparatul dentar :: Comentarii

alexandr@
Re: Aparatul dentar
Mesaj Joi Mai 17, 2012 6:44 pm Scris de alexandr@
off nici nu ma gindesc sa-mi pun ...cred ca e bine pentru unele persoane dar pentru mine e oribil gdg
Sirius
Mesaj Joi Mai 17, 2012 6:56 pm Scris de Sirius
Eu ar fi trebuit sa-mi pun la 13-14 ani, dar cum nu am avut ocazia, nu mi-am mai pus. Acum, imi cam pare rau pentru ca nu am cine stie ce zambet minunat cu toate ca m-am obisnuit cu dintii mei de vampir~ Insa, faptul ca unii care au nevoie nu-si pun pentru X si Y spun ca arata rau este dovada superficialitatii si a unui caracter slab. -_- (You can ban me now. I'm ready.)
alexandr@
Mesaj Joi Mai 17, 2012 7:00 pm Scris de alexandr@
eu am spus asta pentruca nu-mi trebuie dar cei care doresc acest lucru..adica un aparat dentar sa-si puna.. e spre binele lor
Nevermind
Mesaj Vin Mai 18, 2012 5:12 pm Scris de Nevermind
Am aparat dentar si nu ma deranjeaza gdg
Chiar imi place .
Snowflake.
Mesaj Vin Iul 06, 2012 7:54 pm Scris de Snowflake.
Eu aș da orice să am aparat dentar. o.o Mie mi se par geniale și adorabile persoanele care le poartă. Am în școală mii de tipe care poartă aparat dentar, nimeni nu râde de ele ci din contră. Și arată foarte bine și după o să aibă niște dinți de milioane.
Eu am avut când eram mai mică dinăla de noapte și atât. Am dinți okei și nu am nevoie de aparat dentar, din păcate. Nu înțeleg de ce cei care au nevoie nu poartă iar eu care nu am nevoie îmi doresc o.o.
Balonas.
Mesaj Lun Iul 16, 2012 9:38 am Scris de Balonas.
Eu am nevoie de aparat dentar, dar inca nu imi pun deoarece...banii astia... in fine, mi-ar placea sa port, sar sa fie mai finut asa. gdg)
Simona
Mesaj Dum Iun 23, 2013 12:13 pm Scris de Simona
Nu am purtat aparat dentar niciodata, nu am nevoie :]]. Dar nu inteleg de ce sunteti toate impotriva lui, il puteti pune si in spatele dintilor O,o.
Little Adorabelle
Mesaj Joi Iul 18, 2013 11:37 pm Scris de Little Adorabelle
Nu m-ar face fericita, dar daca ar fi fost intr-adevar nevoie l-as fi purtat. Pana la urma, imi pasa intr-o destul de mare masura de sanatatea si aspectul dintilor mei, mult mai mult decat de look-ul lor cu aparatul dentar. will 
Dar, atentie (! will ) nu sunt de acord cu purtarea lui asa, degeaba. Nu delirez, chiar nu delirez, yep, degeaba. Niste fete, cunostinte, pur si simplu aveau niste dinti impecabili, nu aveau absolut nicio problema, dar au apelat la asa ceva "pentru orice eventualitate".
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Aparatul dentar

Sus 

Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 42, Vin Iun 01, 2012 4:11 pm
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015