AcasaAcasa  NewsNews  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Diverse coafuri - Pagina 2
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!
Bine ați venit pe forumul nostru!
Foru-Girls este un forum de discuții.
Alătură-te nouă și distrează-te! Ai la dispoziție o mulțime de secțiuni. Poți să-ți spui părerea, să faci teste, să participi la concursuri, să RPG-uiești, să-ți arăți talentele sau să-ți creezi propriile fan-cluburi.

Înregistrează-te și fă parte din cea mai mare comunitate de fete din țară!

!! PENTRU A PUTEA VEDEA INTREG FORUMUL TREBUIE SA FITI LOGATI!

Diverse coafuri

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
I, You and They
Mega-Fan Forum
Mega-Fan Forum
I, You and They

feminin Capricorn Mesaje : 8212
Bani : 9504
Multumiri : 45
Varsta : 24
Localizare : Bucuresti

Diverse coafuri - Pagina 2 Empty
30052011
MesajDiverse coafuri

Ce fel de coafura aveti?
Ce coafuri va plac?

Diverse coafuri - Pagina 2 097w
Sus In jos
https://foru-girls.forumz.ro/
Distribuie acest articol pe: redditgoogle

Diverse coafuri :: Comentarii

Simona
Re: Diverse coafuri
Mesaj Mar Iul 30, 2013 12:20 pm Scris de Simona
Meh, eu n-am mai fost la coafor de .. 4 ani ? Ah nu, 5 ani:))). Danuta, stiu ce zici, eu am facut aceeasi prostie. Aveam parul lung, am avut eu ceva sa-l fac scurt si tanananam: IL VREAU LUNG DIN NOU. =-= Habar nu am cum sunt tunsa, dar cert e ca trebuie sa stau 2 ore cu mana in el ca sa arate bine. Nu, nu exagerez, chiar 2 ore stau ^^. Asta in cazul in care nu-l fac cu placa . Eu mi-l indrept, dar nu zilnic, o data la 3 zile cam asa . Dar nu e asa ars, il ingrijesc de 10 ori mai mult decat as face-o in mod obisnuit. Si surprinzator, chiar merge, nu e deloc ars asa. Folosesc si spray pentru protectie termica . . Dar sper sa las placa aia, desi asta e putin probabil sa se intample. xD
Mesaj Lun Aug 26, 2013 2:39 pm Scris de Reira
Părul meu e destul de lung, ajunge un pic mai sus de rinichi. Îmi place cum îmi stă cu părul lung, deși asta are avantaje și dezavantaje. Se întreține greu, e destul de pretențios, trebuie să cumpăr multă vopsea, vara mor de cald, iar dacă îl prind e prea greu și mă doare capul.
Singurul avantaj cred că e acela că la evenimente pot opta pentru o coafură mai sofisticată.
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Diverse coafuri

Sus 

Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Girls Zone :: Frumusete-
Mergi direct la:  
TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT TEXT
Recordul de utilizatori conectați a fost de 42, Vin Iun 01, 2012 4:11 pm
© Foru-Girls - All rights reserved 2011-2015